Więcej zakażeń wśród ludzi zaszczypanych po 30stce w UK

 The Spectator opublikował artykuł powołujący się na oficjalne dane z Public Health England, które stwierdzają, że w przypadku osób powyżej 30. roku życia „wskaźnik infekcji Covid na 100 000 jest teraz wyższy wśród zaszczepionych niż nieszczepionych”.

Artykuł, napisany przez Lionela Shrivera, nosi tytuł „Absurdalny teatr paszportów szczepionkowych”.

Vaxxed vs Unvaxxed in UK  - cases per 100k 

Wskazuje, że według oficjalnych danych szczepionki zapewniają tylko około 17% ochrony osobom po pięćdziesiątce.

„Jak wtedy zauważyłem, oznaczałoby to, że szczepione i nieszczepione stanowią dla siebie porównywalne zagrożenie” – pisze Shriver. „Wszystkie plany apartheidu w Covid są zatem nierozsądne”.

Następnie jasno wyjaśnia, w jaki sposób oficjalne dane podważają cały argument za paszportami szczepionek, które zakazują niezaszczepionym wstępu do niezliczonych miejsc.

„Świeższe informacje wzmocniły ten wniosek z lata. W każdej grupie wiekowej powyżej 30. roku życia w Wielkiej Brytanii wskaźniki zakażenia Covid na 100 000 są obecnie wyższe wśród zaszczepionych niż nieszczepionych. Rzeczywiście, w kohortach w wieku od 40 do 79 lat wskaźniki infekcji wśród zaszczepionych są ponad dwukrotnie wyższe niż wśród nieszczepionych. Brytyjska Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia, gorączkowo wyjaśnia, że ​​dane „nie powinny być wykorzystywane do szacowania skuteczności szczepionek”, co uwzględniam ze względu na dokładność. Ale różnice w częstości infekcji są na tyle drastyczne, że możesz wyciągnąć własne wnioski”.

Źródło:

https://thefreethoughtproject.com/british-medical-data-on-covid-danger/

https://www.spectator.co.uk/article/the-absurd-theatre-of-vaccine-passports?irclickid=woe0QwwqqxyIUNGVPPU0LViWUkGx7hX1EQF5Vg0&utm_source=27795&utm_medium=planit_affiliates&irgwc=1#

Przeczytaj inne wpisy 

https://polskawliczbach.blogspot.com/2021/11/szpital-narodowy-w-liczbach.html

https://polskawliczbach.blogspot.com/2021/11/najbardziej-zaszczypany-kraj-gibraltar.html

https://polskawliczbach.blogspot.com/2021/11/cakowicie-bezpieczny-booster-w-izraelu.html

Komentarze

Popularne posty

Dlaczego warto słuchać pandemicznych baronów? Studium Małpiej Ospy