Dlaczego warto słuchać pandemicznych baronów? Studium Małpiej Ospy

 Poniżej znajdziecie timeline informacji na temat kolejnych "pandemii" do których przygotowują nas Gatesowie tego świata. Widocznie ostatnia zaraza nie wystarczyła do osiągniecia zamierzonych celów Wielkiego Resetu Szwaba. Teraz kolejne plandemę mogą być bardziej dosadne aby aplikować nam "cudowne substancje". 

Wpis powstał na podstawie świetnego vloga Buntownika Jutra do którego subskrypcji serdecznie zapraszam. Na końcu wpisu znajdziecie również film na bazie którego powstał ten timeline. 


06/04/2021

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków zatwierdziła dziś Tembexę (brincidofovir) do leczenia ospy prawdziwej. Chociaż Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła ospę prawdziwą, zaraźliwą i czasami śmiertelną chorobą zakaźną, zwalczoną w 1980 roku, od dawna istnieją obawy, że wirus wywołujący ospę prawdziwą może zostać użyty jako broń biologiczna.

Przed jego wytępieniem w 1980 r. wirus ospy wietrznej rozprzestrzeniał się głównie poprzez bezpośredni kontakt między ludźmi. Objawy zwykle pojawiały się od 10 do 14 dni po zakażeniu i obejmowały gorączkę, wyczerpanie, ból głowy i pleców. Wysypka składająca się z małych, różowych guzków przekształciła się w rany wypełnione ropą, zanim zmieniła się w strupy i blizny. Powikłania ospy obejmowały zapalenie mózgu, owrzodzenie rogówki (otwarta rana na czystej, przedniej powierzchni oka) i ślepotę.

Chociaż naturalnie występująca ospa już nie istnieje, obawy związane z potencjalnymi zastosowaniami wirusa ospy jako broni biologicznej sprawiły, że opracowywanie leków przeciwko ospie prawdziwej jest ważnym elementem amerykańskiej reakcji na medyczne środki zaradcze.

komentarz -  (Broń biologiczna  - możliwe użycie  -  czyżby wiedzieli o konflikcie na Ukrainie, w kraju naszpikowanym biolabami). 

https://www.fda.gov/drugs/news-events-human-drugs/fda-approves-drug-treat-smallpox


05/11/2021

Założyciel Microsoftu, Bill Gates, ostrzegł, że rządy muszą być przygotowane na ataki terrorystyczne związane z ospą i wynikające z tego przyszłe pandemie. Wezwał także światowych przywódców do wykorzystania jego „gry z zarazkami” w celu przygotowania się do ataków bioterrorystycznych. Gates przemawiał na ekskluzywnym wywiadzie Policy Exchange. 

Gates zasugerował opracowanie „Gry z zarazkami”

Według Gatesa „gry z zarazkami” mogą przygotować narody do bioterroryzmu, takiego jak ataki ospy na lotniska. Zasugerował także utworzenie nowej, wartej miliardy dolarów, grupy zadaniowej Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Pandemic Task Force.

Stwierdził: „Pandemiczna grupa zadaniowa na szczeblu WHO będzie kosztować prawdopodobnie około miliarda rocznie, która poprowadzi nadzór i faktycznie zrobi to, co nazywam »grami z zarazkami«, w których ćwiczysz” - powiedział. 

Kontynuował: „Mówisz, OK, co by było, gdyby bioterrorysta przyniósł ospę na 10 lotnisk? Wiesz, jak zareagowałby na to świat?”

„Istnieją epidemie o podłożu naturalnym i epidemie wywołane bioterroryzmem, które mogą być nawet znacznie gorsze niż to, czego doświadczyliśmy dzisiaj (C19?), a jednak postęp w naukach medycznych powinien dać nam narzędzia, które, wiecie, moglibyśmy zrobić znacznie lepiej” - dodaje.

https://www.ibtimes.sg/bill-gates-warns-smallpox-terror-attacks-tells-global-leaders-use-germ-games-prepare-61100#:~:text=Microsoft%20founder%20Bill%20Gates%20has%20warned%20that%20governments,Hunt%20MP%2C%20Chair%20of%20the%20Health%20Select%20Committee.
17/11/2021

Fiolki oznaczone jako „ospa” znalezione w ośrodku badawczym szczepionek w Pensylwanii

(CNN) W ośrodku badań nad szczepionkami w Pensylwanii znaleziono kilka fiolek oznaczonych jako „ospa”, poinformowało we wtorek amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

„Nic nie wskazuje na to, by ktokolwiek miał kontakt z niewielką liczbą zamrożonych fiolek” – powiedział CDC w oświadczeniu przesłanym e-mailem do CNN.

„Zamrożone fiolki z napisem„ Ospa ” zostały przypadkowo odkryte przez pracownika laboratorium podczas czyszczenia zamrażarki w obiekcie, który prowadzi badania nad szczepionkami w Pensylwanii. CDC, jej partnerzy administracyjni i organy ścigania badają tę sprawę, a zawartość fiolek wydaje się nienaruszona ”- dodał CDC.

„Pracownik laboratorium, który odkrył fiolki, miał na sobie rękawiczki i maskę na twarz. Podamy dalsze szczegóły, gdy będą dostępne”.

https://edition.cnn.com/2021/11/16/health/smallpox-vials-found/index.html

20/05/2022

Bill Gates niedawno wydał swoją nową książkę „Jak zapobiec następnej pandemii”, w której przedstawia kilka wnikliwych obserwacji dotyczących C19 i tego, czy może to być ostatnia pandemia w historii ludzkości.

Wydaje się, że świat całkowicie przezwyciężył pandemię koronawirusa, a przynajmniej jej najbardziej śmiercionośne szczepy, dwa lata po jej rozpoczęciu.

Szczepionka była skuteczna, środki bezpieczeństwa skuteczne, a wirus był osłabiony. Ale Gates uważa, że ​​ludzie nie byli do tego zbyt dobrze przygotowani.

„Przez dziesięciolecia ludzie mówili światu, aby przygotował się na pandemię, ale mało kto uczynił to priorytetem” – powiedział Gates na swoim najnowszym blogu GatesNotes.

„Wtedy COVID uderzył i powstrzymanie go stało się najważniejszą rzeczą w globalnej agendzie.

„Rządy muszą podjąć działania już teraz, aby przygotować się na kolejny patogen, podczas gdy wszyscy wciąż pamiętamy, jak okropny był (i nadal jest) COVID i czujemy pilną potrzebę, by nigdy nie dopuścić do pojawienia się kolejnego”.

https://www.marca.com/en/lifestyle/us-news/2022/05/20/6287adbd268e3ee4588b45f0.html
Światowa Organizacja Zdrowia potwierdza 92 przypadki małpiej ospy z ogniskami w 12 krajach

Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała, że ​​od soboty potwierdziła około 92 przypadki i 28 podejrzewanych przypadków małpiej ospy, a ostatnie zakażeniae zgłoszono w 12 krajach, w których choroba zazwyczaj nie występuje, według globalnej agencji zdrowia.

Według WHO epidemia ta jest niezwykła, ponieważ występują w krajach, w których wirus nie jest endemiczny. Więcej przypadków zostanie prawdopodobnie zgłoszonych w nadchodzących dniach, gdy nadzór się rozszerzy.

„WHO współpracuje z krajami dotkniętymi chorobą, aby rozszerzyć nadzór nad chorobami oraz znaleźć i wspierać osoby, które mogą być dotknięte chorobą (udzielić wskazówek, jak radzić sobie z chorobą)” – podała agencja w oświadczeniu w piątek.

Według niemieckich wojskowych narody europejskie potwierdziły dziesiątki przypadków największej epidemii małpiej ospy na kontynencie. Stany Zjednoczone potwierdziły co najmniej jeden przypadek, a Kanada potwierdziła dwa. Według WHO ospa małp jest zwykle znajdowana w lasach deszczowych środkowej i zachodniej Afryki, gdzie żyją zwierzęta przenoszące wirusa.

https://www.cnbc.com/2022/05/20/world-health-organization-confirms-80-cases-of-monkeypox-with-outbreaks-in-11-countries.html

Jak już wcześniej wspominałem poniżej znajdziecie film na podstawie którego powstał ten wpis


Jeśli chcesz przeczytać inne ciekawe wpisy kliknij linki poniżej 

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/05/opowiadajac-sie-po-stronie-skrajnej.html

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/05/analiza-dokumentow-zwiazanych-z.html

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/05/brytyjscy-wojownicy-informacyjni.html

Komentarze

Popularne posty

9 mniej znanych toksyn na które powinieneś zwracać uwagę