Globaliści planowali już w 2015 r. zagłodzić świat niedoborem żywności?

 Globaliści planowali światowy głód, który załamie amerykańskie społeczeństwo już w 2015 roku.

Tak twierdzi Edward Szall, reporter śledczy, który rozmawiał z Stew Peters w „The Stew Peters Show” o symulacji kryzysu przeprowadzonej w listopadzie 2015 roku. Symulacja ta została nazwana „Reakcja łańcucha żywnościowego: globalna gra o bezpieczeństwo żywności” i została przeprowadzona w ciągu dwóch dni w Waszyngtonie

https://www.cargill.com/story/food-chain-reaction-simulation-ends-with-global-carbon-tax

W symulacji uczestniczyła międzynarodowa grupa decydentów, naukowców i liderów biznesu. W skład grupy wchodzili przedstawiciele krajów produkujących najwięcej żywności, m.in. Brazylii, Chin i Ukrainy.  Obecni byli także przedstawiciele World Wildlife Foundation, Center for American Progress i Center for Naval Analyses, finansowanego z funduszy federalnych centrum badawczo-rozwojowego dla Marynarki Wojennej i Korpusu Piechoty Morskiej.

Symulacja obejmowała lata 2020-2030. Według prognoz dokonanych podczas symulacji, dekada przyniosła dwa poważne kryzysy żywnościowe, w których ceny wzrosły o prawie 400 procent.

Symulacja kryzysu przewidywała również ekstremalne zjawiska pogodowe rzekomo spowodowane zmianą klimatu, kilka klęsk głodu i kryzysy uchodźców w Bangladeszu, Czadzie, Birmie i Sudanie oraz obalenie rządów Pakistanu i Ukrainy.

Niektóre z tych przewidywań stały się rzeczywistością, zwłaszcza w odniesieniu do Ukrainy i Pakistanu. Tocząca się na Ukrainie wojna jest już dobrze znana. W Pakistanie były premier Imran Khan został niedawno obalony, a władzę przejął nowy, bardziej przyjazny Zachodowi rząd. Khan twierdził, że jego odsunięcie od władzy zostało zorganizowane przez „obce elementy”, które wykorzystały wielu członków pakistańskiego parlamentu do realizacji własnych celów.

Globaliści przygotowujący się do wprowadzenia globalnych podatków węglowych na żywność

Symulacja przewidywała również, że w 2022 r. świat doświadczy „stromy wzrost cen z nadchodzącymi globalnymi niedoborami żywności”. W odpowiedzi na te niedobory żywności Unia Europejska w symulacji wprowadziła podatek węglowy od produktów mięsnych, który zostanie cofnięty dopiero w 2025 r. kiedy zbiory powrócą do normy.

„W nadchodzących latach dowiedzieliśmy się, że podatek węglowy jest możliwy” — powiedział Joe Stone, ówczesny wiceprezes firmy Cargill i przedstawiciel firmy w symulacji.

Szall zauważył, że to bardzo dziwne, że jedyną reakcją na głód, jaką musiała zareagować symulacja kryzysu, był globalny podatek węglowy.

„Globalną odpowiedzią powinno być zasadzenie większej ilości żywności, powrót do hiperlokalizacji rolnictwa, przygotowanie” – powiedział Szall. „Ich odpowiedź brzmiała: „Zrobimy twojego burgera, twojego Big Maca, kosztuje to 20 dolarów. I zgadnij, co… jeśli masz z tym jakiś problem, jesteś terrorystą, jesteś problemem dla rządu, jesteś kimś, kogo należy monitorować”.

Podczas symulacji kryzysu, powiedział Szall, kilku uczestników zwróciło uwagę, że ludzie będą mieli problemy z zmuszaniem do płacenia więcej za żywność z powodu podatków węglowych. Według Szalla rozwiązaniem tego problemu w symulacji było „zbudowanie pewnego rodzaju sieci do ich obserwacji”.

Szall zwrócił uwagę, że Cargill, jeden z głównych uczestników symulacji, jest powiązany z Billem Gatesem dzięki ich inicjatywom zastąpienia naturalnego mięsa mięsem hodowanym w laboratorium. Co więcej, reporter śledczy powiedział, że głównym mówcą symulacji kryzysu jest John Podesta, były kierownik nieudanej kampanii prezydenckiej Hillary Clinton w 2016 roku.

„Nie mogę powiedzieć, że jestem w ogóle zaskoczony” – powiedział Peters. „John Podesta, bezpośrednio związany z Hillary Clinton, wszyscy w łóżku z Billem Gatesem. Wszystkie z nich, kluczowe elementy tej lucyferiańskiej globalnej kabały, wszystkie są częścią Głębokiego Państwa.

Dowiedz się więcej o globalnym kryzysie żywnościowym i o tym, jak mógł on zostać zaprojektowany przez globalistów na Globalism.news.

Obejrzyj ten klip z „The Stew Peters Show”, w którym gospodarz Stew Peters i reporter śledczy Edward Szall szczegółowo opowiadają o planowanym z premedytacją planie pogrążenia Ameryki w głodzie.


Komentarze

Popularne posty

Dlaczego warto słuchać pandemicznych baronów? Studium Małpiej Ospy