Narodziny Rzeszy "Nowej Normalności" - CJ Hopkins

 Mówiłem ci, że ta część nie będzie ładna. Nie sądziłem, że dojdzie do punktu, w którym Wall Street Journal wypełni się Buckiem Turgidsonem i wezwie Stany Zjednoczone, by „pokazały, że mogą wygrać wojnę nuklearną”, ale też całkowicie nie chybiłem.

W styczniu (tj. milion lat temu) w Ostatnich dniach kultu Covidian napisałem:

https://consentfactory.org/2022/01/18/the-last-days-of-the-covidian-cult/

… zbliżamy się niebezpiecznie blisko punktu, w którym GloboCap będzie musiał przejść na faszystowską postawę, jeśli chce dokończyć to, co zaczęli. Jeśli tak się stanie, sprawy staną się bardzo brzydkie. Wiem, rzeczy już są brzydkie, ale mówię o zupełnie innym rodzaju brzydoty. Pomyśl o Jonestown, ostatnich dniach Hitlera w bunkrze lub ostatnich miesiącach rodziny Mansonów.

Nie wiem jak wy, ale czuję, że zagrożenie globalną wojną termojądrową kwalifikuje się jako „inny rodzaj brzydoty”. I OK, zanim oskarżysz mnie o wyolbrzymianie niebezpieczeństwa, jaki GloboCap zrobił na Ukrainie, chciałbym zaznaczyć, że nawet Thomas Friedman zaczyna bić na alarm.

Pierdolony Thomas Friedman, ludzie… człowiek bez sumienia moralnego, który nigdy nie spotkał się z wojną agresji GloboCap, której nie mógł poprzeć, i który usprawiedliwił nieuzasadnione grillowanie milionów mężczyzn, kobiet i dzieci przez całą swoją długą i lukratywną karierę jako rzecznik klasy rządzącej. Był rzecznikiem A-list. Kiedy The Stash denerwuje się, ja również zaczynam się denerwować.

Jest też nazistowski GloboCap. Nie jestem kwiatem szklarniowym, ale muszę przyznać, że obserwowanie, jak moi liberalni przyjaciele i koledzy idą goo-goo za prawdziwymi wytatuowanymi swastykami, nazistami, którzy obrażają Sieg-heilinga, trochę wstrząsnęły moimi nerwami. OK… przepraszam, nie wolno nazywać ich „nazistami”. Uważam, że „obrońcy” to termin du jour.

Poważnie, oto rzeczywisty zrzut ekranu z The Guardian z przywódcą neonazistowskiego oddziału Azowa…


Aha, a tymczasem, gdy szorstkość zbliża się do Betlejem, a dawni fanatyczni kultyści Covidian, którzy zmienili się w fanatycznych kultystów ukraińskich, krzyczą o „więcej broni” i „bardziej bezpośrednie zaangażowanie” i rozkoszują się swoją udręką z powodu żon neonazistów, pisana jest oficjalna historia pandemii Covid w latach 2020-2021, a rzeczywista historia jest zapisywana w pamięci w czasie rzeczywistym, na naszych oczach.

Na przykład mogłeś zobaczyć to wideo Billa Gatesa, który recytuje niektóre z podstawowych faktów, że my, „zaprzeczający naukom teoretycy spiskowi”, byliśmy cenzurowani, deplatformowani, demonizowani i w inny sposób nieubłaganie prześladowani za reportaże w ciągu ostatnich dwóch lat, jak gdyby te fakty zostały właśnie odkryte. 


https://twitter.com/erichhartmann/status/1522380811282038784?s=20&t=S17Qs8iWdrgpT0-bL76afg

Do tego dochodzi ogromna liczba zgonów i obrażeń spowodowanych całkowicie „bezpiecznymi i skutecznymi szczepionkami nieeksperymentalnymi”, których zakres szkód staje się niezaprzeczalny, ale któremu mimo to stanowczo odmawia się, i który zniknie z oficjalnych informacji. To jest z Berliner Zeitung…

https://www.berliner-zeitung.de/news/corona-impfung-halbe-million-faelle-mit-schweren-nebenwirkungen-li.226019

Liczba poważnych powikłań po szczepieniach przeciwko C19 jest prawdopodobnie 40-krotnie wyższa niż oficjalnie podaje Instytut Paula Ehrlicha. Jest to jeden z pośrednich wyników długoterminowego badania obserwacyjnego przeprowadzonego przez Berlin Charité. Kierownik badania, profesor Harald Matthes, [stwierdza]: „W świetle około pół miliona przypadków z poważnymi skutkami ubocznymi po szczepieniach C19 w Niemczech, my, lekarze, musimy podjąć działania.” Matthes apeluje teraz o utworzenie punktów kontaktowych dla tych osób. „Musimy oferować leczenie i dyskutować o tym otwarcie na konferencjach i publicznie, nie będąc uważanym za antyszczepionkowców” – powiedział Matthes.

A to tylko kilka przykładów orwellowskiej fazy przejściowej, w której się znajdujemy. Jak pisałem i powtarzałem, w kółko, GloboCap staje się wobec nas totalitarny (albo tak totalitarny, jak tylko globalny kapitalizm może iść). Nie będę wchodził w szczegóły w tej rubryce, ponieważ zrobiłem to w kilku poprzednich rubrykach i… cóż, ponieważ muszę spróbować sprzedać ci książkę.

Trzymaj się, jeszcze nie klikaj. Powiem ci, dlaczego powinieneś kupić tę książkę. Nie, to nie dlatego, że potrzebuję pieniędzy. (Oczywiście, że potrzebuję pieniędzy. Robię to na życie.) To z powodu tej „historii”, o której właśnie wspomniałem powyżej.

Książka jest głównie historią nieoficjalną, taką, jaka się wydarzyła, historią wprowadzenia Nowej Normalności, historią rzeczywistą, która jest przepisywana na nowo i dziurawiona w pamięci z zawrotną szybkością. To dziurawe wspomnienie jest prowadzone przez GloboCap, ale jest ono również prowadzone przez miliony wcześniej wyglądających normalnie ludzi, którzy w ciągu ostatnich dwóch lat zostali „faszystami Nowej Normalności”, a teraz bardzo chcieliby udawać, że tego nie zrobili.

Jestem pewien, że pamiętasz niektórych z tych ludzi i jak nagle przekształcili się w wrzeszczących faszystów, którzy chcieli segregować „nieszczepionych”, pozbawić nas pracy, zamknąć w obozach i w inny sposób ukarać nas za nieprzestrzeganie rozkazów i podporządkowanie się do nowej oficjalnej ideologii. Wielu z nich wciąż krzyczy faszystowsko. Właśnie przeszli od wrzeszczenia o pandemii do wrzeszczenia o wojnie na Ukrainie, jak członkowie Partii Zewnętrznej zmieniający oficjalnych wrogów podczas Tygodnia Nienawiści w 1984 roku Orwella.

To kolejna rzecz, w którą wchodzę w tę książkę. Napisałem długi wstępny esej badający pytanie, w jaki sposób nominalnie demokratyczne społeczeństwa na całym świecie mogą być tak nagle i łatwo przekształcone w patologiczne, totalitarne państwa policyjne. Prawdopodobnie nie spodoba ci się mój wniosek. To nie jest psychoza formacji masowej ani jakakolwiek inna forma szaleństwa.

W każdym razie chodzi o to, że za miesiąc lub dwa, a być może za rok lub dwa, faktyczna historia rozwoju tej nowej globalno-kapitalistycznej formy totalitaryzmu zniknie i zostanie zastąpiona oficjalną historią zweryfikowaną i zatwierdzoną przez Radę ds. Zarządzania Dezinformacją Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego Stanów Zjednoczonych i jej odpowiedniki w całej Europie i na całym świecie, a także Facebook i Twitter oraz inne nieposiadające odpowiedzialności ponadnarodowe korporacje i pozarządowe podmioty rządowe. Więc prawdopodobnie chcesz mieć wydrukowany zapis tego, co naprawdę się wydarzyło, tak jak to się stało, aby przypomnieć sobie i pokazać swoim dzieciom.

To nie odchodzi, Nowa Normalność. Chcę, żeby to się skończyło tak samo jak ty, ale prawda jest taka, że ​​to dopiero początek. Będę starał się to udokumentować i przeanalizować, ponieważ… no cóż, jest ten cytat George'a Santayany, coś o tych, którzy nie pamiętają przeszłości. Myślę, że wiesz, jak idzie reszta.....

Źródło 

https://off-guardian.org/2022/05/09/the-rise-of-the-new-normal-reich/

Jeśli chcesz przeczytać inne ciekawe informacje kliknij linki poniżej 

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/05/nie-mozesz-tego-pominac-klaus-schwab.html

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/05/globalisci-planowali-juz-w-2015-r.html

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/05/dewastacja-gospodarcza-prawdziwy-dugi.html


Komentarze

Popularne posty

Dlaczego warto słuchać pandemicznych baronów? Studium Małpiej Ospy