Płomienny romans między Rosją a WHO trwa nadal !!!

 Po kilku tygodniach "pasywno-agresywnych kłótni" Rosja i WHO są niestety nadal „współpracownikami plandemii” i mogą nawet przenieść swoje katastrofalne" relacje na wyższy poziom: certyfikację zakrzepów (sic!).

Przemawiając na Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Petersburgu 18 czerwca, Melita Vujnovic, przedstawicielka WHO w Rosji, poinformowała, że ​​negocjacje między Światową Organizacją Zdrowia a Rosyjskim Funduszem Inwestycji Bezpośrednich (RDIF) w sprawie uznania Sputnika V wróciły na właściwe tory.

Według Vujnović w najbliższych miesiącach może nastąpić inspekcja zakładów produkcyjnych w Rosji.

„Współpraca trwa pomimo trudnych chwil. Światowa Organizacja Zdrowia jest platformą wielostronnej współpracy na temat zdrowia, a naszym głównym zadaniem jest usuwanie wszelkich barier, wszelkich przeszkód we współpracy naukowej i praktycznej” – powiedziała przedstawicielka WHO.

To świetna wiadomość dla RDIF, który nawiązał współpracę z podejrzanymi handlarzami pigułkami, aby udostępnić Sputnik V całemu światu, a także zrobić z tego interes. Obecnie w rosyjskich magazynach znajduje się 100 milionów dawek  niesprawdzonej genetycznej szprycy, więc czas ma kluczowe znaczenie.

Ale jako środek ostrożności poparty naukowo, producenci „wydłużyli okres trwałości” leku. To bezpośrednio z TASS, nawiasem mówiąc:


Wróćmy jednak do związku między Rosją a WHO.

Dzień wcześniej, 17 czerwca, Vujnovic ujawniła, że WHO, mimo wcześniejszych gróźb, nie zamknie swojego biura w Moskwie.

„Krajowe biuro WHO jest tutaj, nigdzie nie wyjechało, nigdzie się nie wybiera i kontynuuje normalną pracę” – powiedziała.

Nie będziemy kłamać: jeśli spodziewałeś się, że Rosja opuści WHO w najbliższej przyszłości, być może będziesz musiał czekać. Właściwie możesz czekać bardzo długo.

16 czerwca Hans Kluge, dyrektor regionalny WHO na Europę, wziął udział w dyskusji panelowej SPIEF na temat wstrzykiwania masom szczepionek „nowej generacji”. Michaił Muraszko, rosyjski minister zdrowia i członek Rady Wykonawczej WHO, był jednym z panelistów.

https://edwardslavsquat.substack.com/p/russias-selfless-covid-pill-profiteers?s=w


Nawet dr Tedros pojawił się w SPIEF (przez kamerę internetową), ale zapisujemy szczegóły dotyczące tego historycznego wydarzenia w osobnym wpisie na blogu.

Tymczasem Murashko nie może przestać mówić o szczepionkach na małpią ospę  i „wiodącej roli” WHO w „globalnym zarządzaniu zdrowiem”.

https://www.vedomosti.ru/society/news/2022/06/08/925719-murashko-o-testirovanii-vaktsini-protiv-ospi


Minister zdrowia Rosji wydał powyższe oświadczenie około dwa tygodnie po przyjęciu przez WHO rezolucji potępiającej Rosję za „powodowanie poważnego uszczerbku na zdrowiu ludności Ukrainy, a także wywieranie regionalnego i szerszego niż regionalny wpływu na zdrowie poprzez konflikt”.

Jednak był krótki moment zdrowego rozsądku, kiedy wiceminister zdrowia Rosji Aleksandra Dronova przemawiała na 75. Światowym Zgromadzeniu Zdrowia w zeszłym miesiącu.

„Wspieramy wspólną pracę na rzecz wzmocnienia globalnej architektury zdrowia. Musi ona opierać się na zasadach konsensusu, przejrzystości, bezstronności. Opracowanie nowego międzynarodowego narzędzia reagowania na pandemię  i wprowadzenie konkretnych zmian w Międzynarodowych zasadach dotyczących zdrowia i warunków sanitarnych nie powinno naruszać suwerennego prawa krajów do określenia zestawu środków reagowania kryzysowego na ich terytorium” – powiedziała Dronova podczas swojego wystąpienia.

(Powiedziała również: „Kraje świata były w stanie przezwyciężyć ostrą fazę pandemii wspólnym wysiłkiem pod koordynacyjną rolą Światowej Organizacji Zdrowia”. Westchnienie.)

Ale nawet ta reakcja nie wydawała się zasadniczo niczego zmieniać. Jak poinformowało Politico 28 maja, członkowie WHO osiągnęli kompromis w sprawie proponowanych zmian w IHR:

Światowe Zgromadzenie Zdrowia — coroczne spotkanie krajów członkowskich WHO — przyjęło pod przewodnictwem USA rezolucję, która wyznacza termin wejścia w życie zmian w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych (IHR). Rezolucja została prawie odrzucona po tym, jak kilka krajów, w tym grupa Afrykańska, wskazało, że mają do niej zastrzeżenia.


Źródło 

https://off-guardian.org/2022/06/21/russia-the-who-friends-with-benefits/

Jeśli chcesz przeczytać inne ciekawe wpisy kliknij linki poniżej 

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/skutki-uboczne-szczepionek-genetycznych.html

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/cudowna-substancja-z-zastrzykow-na.html

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/zbrodnie-przemysu-farmaceutycznego.html

Komentarze

Popularne posty