Sny o absolutnej kontroli społecznej baronów tego świata - część 1

 Jeśli jesteś typem osoby, która jest przepełniona miłością i myśli, że wszyscy tak jak ty są słoneczni jak stokrotki, czeka cię przyspieszony kurs na tyranów i ich pomocników.

Być może uważasz, że pomysł, że filantropi próbują zlikwidować sporą część społeczeństwa, jest niedorzeczny, a każdy, kto tak mówi, jest teoretykiem spiskowym, który szerzy dezinformację.

Kim jest filantrop? Filantrop to socjopata udający filantropa. To dość dokładny obraz.

Bill Gates to podręcznikowy przykład. Możesz pomyśleć, że inwestuje pieniądze w ratunek dla świata  - szczepienia, nowoczesne technologie itp. Ale przede wszystkim ma w tym interes biznesowy. Jego fundacja inwestując 10 mld dolarów, uzyskała zwrot inwestycji w proporcji 20:1, w kompleks szczepionkowy. 


Afrykańskie kobiety nagle odkrywają, że zostały wysterylizowane za pomocą szczepionek przeciw tężcowi, a indyjskie dzieci z plemienia zmarły lub doznały długotrwałych obrażeń w wyniku kontrowersyjnej szczepionki Gardasil HPV firmy Merck – wszystko dzięki dobroczynności Fundacji Billa i Melindy Gatesów.

I nawet nie miałem do czynienia z jego powiązaniami z ruchem eugenicznym, przyjaźnią z Jeffreyem Epsteinem, czy też niesławnym przemówieniem TED, cytującym „nowe szczepionki” jako element jego aspiracji do redukcji populacji.

Innym filantropem o standardowym problemie jest zbierający DA, odnawiający wymiar sprawiedliwości George Soros, który wygląda, jakby był utrzymywany przy życiu sto lat po swojej dacie wygaśnięcia, popijając krew miejscowych małych dzieci z kopyt satyrów.

Oczywiście masz dziedzictwa rodowe, takie jak Ludlow-Massacring Rockefellers, emerytowani Rotszyldowie oszukujący emerytów, hipokryci Homestead-Mill-niszczący związki Carnegies (którzy połączyli siły z Johnem D. Rockefellerem, aby uruchomić kompleks petrochemiczno-farmaceutyczno-medyczny) i hołdująca Hitlerowi i wielbiąca Epsteina brytyjska rodzina królewska, której szczodre historie filantropatii są zbyt rozległe, zbyt nieograniczone i zbyt mroczne, by je tutaj opisywać.

Szczerze mówiąc, te królicze nory są tak ciemne, tak kręte i tak głębokie, że mogę się nigdy nie wydostać, jeśli będę nimi podróżować.

Są też mniej znane odmiany, takie jak całkowicie nie-satanistka Marina Abramović*, której galaktyczną sławę i fortunę można wytłumaczyć jedynie uściskiem dłoni Lucyfera – hipoteza poparta jej szyderczym pozowaniem z kolegą filantropem Jacobem Rothschildem na tle obrazu Szatana wzywającego swoje legiony z 1797 roku.


Choć wydaje się, że takie donkiszotyczne królicze nory są urzekające, nie musimy uciekać się do łączenia kropek nekromantów, aby udowodnić, że filantropi mają diabelskie intencje.

Wystarczy ich wysłuchać, ich doradców i mentorów.

Zacznijmy od tych niesamowitych nadziei wyrażonych przez byłego dyrektora Projektu Klubu Rzymskiego z 1971 r. w sprawie trudnej sytuacji ludzkości w MIT Dennis Lynn Meadows

https://rumble.com/v14uz0z-depopulation-i-hope-it-can-occur-in-a-civil-manner-club-of-romes-dennis-mea.html

Globalnie jesteśmy tak daleko powyżej poziomu populacji i konsumpcji, które może wspierać ta planeta, że ​​wiem, że w ten czy inny sposób wróci… Mam nadzieję, że może to nastąpić w sposób cywilny i mam na myśli „cywilne w szczególny sposób. 

Pokój nie oznacza, że ​​wszyscy są szczęśliwi, ale oznacza, że ​​konflikt nie jest rozwiązywany przemocą, siłą, ale raczej innymi sposobami, a więc na to właśnie mam nadzieję, że możemy, mam na myśli, że planeta może coś wesprzeć jak miliard ludzi, może dwa miliardy, w zależności od tego, ile wolności i ile materialnego zużycia chcesz mieć.

Jeśli chcesz większej wolności i większej konsumpcji, musisz mieć mniej ludzi.

I odwrotnie, możesz mieć więcej ludzi… prawdopodobnie możemy mieć nawet osiem lub dziewięć miliardów, jeśli mamy bardzo silną dyktaturę, która jest sprytna. Niestety, nigdy nie ma mądrych dyktatur. Zawsze są głupi. Ale gdybyś miał mądrą dyktaturę i niski standard życia, mógłbyś je mieć.

Ale chcemy mieć wolność i chcemy mieć wysoki standard, więc będziemy mieć miliard ludzi. A teraz mamy siedem. 

...mam nadzieję, że może to być powolne, stosunkowo powolne i że można to zrobić w sposób stosunkowo równy, tak aby ludzie dzielili się doświadczeniem, a ty nie masz kilku bogatych, którzy próbują zmusić wszystkich innych do poradzenia sobie z tym. Więc to są moje nadzieje.

Ukochany mentor Klausa Schwaba i pozbawiony sumienia, literacko skazany zbrodniarz wojenny Henry Kissinger wydaje się podzielać te obawy, które nakreślił 10 grudnia 1974 r. w Memorandum Studium Bezpieczeństwa Narodowego (NSSM 200) na temat wzrostu populacji:

2. Drugą nową cechą trendów demograficznych jest wyraźne zróżnicowanie między krajami bogatymi i biednymi. Od 1950 r. populacja w pierwszej grupie rośnie w tempie od 0 do 1,5 proc. rocznie, a w drugiej od 2,0 do 3,5 proc. (podwojenie w ciągu 20–35 lat).…

3. Ze względu na dynamikę populacji, zmniejszenie liczby urodzeń wpływa na całkowitą liczbę tylko powoli.… Polityki mające na celu zmniejszenie dzietności będą miały swój główny wpływ na całkowitą liczbę dopiero po kilkudziesięciu latach. Jeśli jednak przyszłe liczby mają być utrzymane w rozsądnych granicach, należy pilnie rozpocząć działania mające na celu zmniejszenie płodności i wprowadzić je w życie w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.

Konsekwencje światowego wzrostu populacji dla bezpieczeństwa USA i interesów zagranicznych (Raport Kissingera)

Kissinger był najbardziej zaniepokojony wzrostem liczby ludności w krajach najsłabiej rozwiniętych (LDC), częściowo dlatego, że mógłby zagrozić dostępowi do „wyczerpalnych zasobów (paliw kopalnych i innych minerałów)”:

[8] … świat jest w coraz większym stopniu zależny od dostaw minerałów z krajów rozwijających się i szybkie zaludnienie niweczy ich perspektywy rozwoju gospodarczego i postępu społecznego, wynikająca z tego niestabilność może osłabić warunki dla zwiększonej produkcji i stałych przepływów takich zasobów.

Odtajniony, 123-stronicowy raport podkreśla pilną potrzebę wdrożenia planu kontroli populacji w tych krajach:

[15] Nie możemy czekać, aż ogólna modernizacja i rozwój w naturalny sposób przyniosą niższe współczynniki dzietności, ponieważ w większości krajów rozwijających się zajmie to niewątpliwie wiele dziesięcioleci, podczas których szybki wzrost populacji będzie miał tendencję do spowolnienia rozwoju i jeszcze bardziej pogłębienia przepaści między bogatymi a biednymi.

Wydaje się, że Bill Gates szczególnie wziął sobie do serca ten element Światowego Planu Działania na rzecz Ludności:

[31(d)] Zainicjować międzynarodową strategię współpracy krajowych programów badawczych dotyczących reprodukcji człowieka i kontroli płodności, obejmujących czynniki biomedyczne i społeczno-ekonomiczne.

Ten fragment jest szczególnie złowieszczy:

37. Istnieje alternatywny pogląd, zgodnie z którym coraz większa liczba ekspertów uważa, że sytuacja ludności jest już poważniejsza i mniej podatna na rozwiązanie za pomocą środków dobrowolnych niż jest to ogólnie przyjęte. Utrzymuje, że aby zapobiec jeszcze bardziej rozpowszechnionemu niedoborowi żywności i innym katastrofom demograficznym niż się ogólnie przewiduje, potrzebne są jeszcze silniejsze środki i należy zająć się pewnymi podstawowymi, bardzo trudnymi problemami moralnymi. Należą do nich na przykład nasze własne wzorce konsumpcji, obowiązkowe programy, ścisła kontrola naszych zasobów żywnościowych. Ze względu na powagę tych kwestii, w Wydziale Wykonawczym, Kongresie i ONZ należy je w niedługim czasie rozpatrzyć.

Z wyraźnym podziwem dla chińskiej polityki kontroli populacji („Chińska Republika Ludowa z masowym, wymuszonym programem kontroli urodzeń”), raport Kissingera stwierdza:

Jak pokazuje Tabela 4, przewiduje się, że populacja krajów z gospodarkami centralnie planowanymi, stanowiąca około 1/3 całkowitej liczby krajów LDC z 1970 roku, wzrośnie w latach 1970-2000 w tempie znacznie poniżej średniej dla krajów LDC wynoszącej 2,3 procent. W całym okresie trzydziestu lat ich tempo wzrostu wynosi średnio 1,4 proc., w porównaniu z 2,7 proc. dla innych krajów najsłabiej rozwiniętych.

Oczekuje się, że w latach 1970-1985 roczna stopa wzrostu w azjatyckich komunistycznych krajach najsłabiej rozwiniętych wyniesie średnio 1,6 procent, a następnie spadnie do średnio 1,2 procent w latach 1985-2000. 

Tak więc, za wyjątkiem zarówno prób kontroli urodzeń na dużą skalę (większych niż wynikałoby to z wariantu średniego), jak i wstrząsów gospodarczych lub politycznych, następne dwadzieścia pięć lat dla niekomunistycznych krajów LDC  nie będzie niewielkiego wytchnienia od brzemienia szybko rosnącej ludzkości. Oczywiście niektóre kraje najsłabiej rozwinięte będą w stanie sprostać temu wzrostowi z mniejszymi trudnościami niż inne.

Co więcej, bez drakońskich środków nie ma możliwości, aby jakikolwiek LDC mógł ustabilizować swoją populację na mniej niż dwukrotnym jej obecnym rozmiarze.

Jednym z zalecanych środków krótkoterminowych jest sterylizacja:

„Sterylizacja mężczyzn i kobiet zyskała powszechną akceptację w kilku obszarach, gdy prosta, szybka i bezpieczna procedura jest łatwo dostępna”.

Napisany rok po sprawie Roe przeciwko Wade (obecnie unieważniony), raport ten nie waha się chwalić aborcji jako mechanizmu kontroli populacji – nawet uznając, że jest ona „wrażliwa politycznie”:

„Żaden kraj nie zmniejszył wzrostu populacji bez uciekania się do aborcji”.

„Rzeczywiście, aborcja, legalna i nielegalna, stała się obecnie najbardziej rozpowszechnioną metodą kontroli płodności stosowaną w dzisiejszym świecie”.

Aby nie ulec pokusie, by uwierzyć w okrutne marzenia filantropów o demobójczej dyktaturze dla „większego dobra”, zarówno historia, jak i nauka dowiodły, że to potworne mariaże maltuzjanizmu i utylitaryzmu są błędne, jak oszustwa celebrytów symulujących kowid które  rozmieszczone są w sieci  w celu wywołania masowej paniki, którą można manipulować.

Rik Mayall próbował nas ostrzec przed takimi zarozumiałymi lalkarzami w swoim filmie z 2014 roku, 


Źródło 

https://off-guardian.org/2022/06/28/anatomy-of-a-philanthropath-dreams-of-democide-dictatorship/

LINK DO DRUGIEJ CZĘŚCI  - HARARI

Jeśli chcesz przeczytać inne ciekawe wpisy kliknij linki poniżej 

Jak naprawdę wygląda konflikt na Ukrainie? Zachodni mainstream przestawia wajchę ?

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/jak-naprawde-wyglada-konflikt-na.html

Daj małpie kowida a prawdę Ci powie !

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/daj-mapie-kowida-prawde-ci-powie.html

Sztuczne mięso hodowane z krowich płodów - czy taka czeka Nas niedaleka przyszłość?

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/sztuczne-mieso-hodowane-z-krowich-podow.html


Jeśli chcesz poznać porady na temat schorzeń i dolegliwości również możesz odwiedzić poniższego bloga 

https://pokonaj-chorobe.blogspot.com/


Komentarze

Popularne posty

Zełenski: Człowiek, który sprzedał Ukrainę - Mike Whitney