Jak to ruskie walczą z amerykanami razem tworząc nowe koronawirusy?

 Według nowych doniesień The National Pulse, niesławny szef  EcoHealth Aliance, Peter Daszak, po raz kolejny pracuje nad izolacją nowych koronawirusów, tym razem w Rosji z pomocą naukowców wspieranych przez Kreml.

Artykuł opublikowany 10 czerwca 2022  sugeruje, że Daszak jest jedyną osobą, która  pracowała nad nowym koronawirusem. Jednak „Puls” odkrył, że wzięło w nim udział także 11 innych badaczy, pochodzących z placówek kierowanych przez Kreml, takich jak Federalna Służba Ochrony Praw Konsumentów i Nadzoru nad Dobrostanem Ludzi, a także Moskiewski Uniwersytet Państwowy.

„Badanie zostało sfinansowane przez Rosyjską Fundację Badań Podstawowych, krajowy organ finansujący naukę rządu rosyjskiego, oraz państwową Rosyjską Fundację Nauki”, pisze Natalie Winters z Pulsu.

„Naukowcy przeprowadzili »analizy wiromów nietoperzy«, które »zostały wykorzystane do identyfikacji nowych wirusów mogących powodować infekcje u ludzi«” – dodaje, cytując bezpośrednio artykuł.

W artykule wyjaśniono, że Daszak i jego partnerzy zebrali 26 próbek kału od sześciu różnych gatunków nietoperzy podczas ekspedycji w regionie moskiewskim w 2015 roku. Spośród tych 26 próbek, połowa okazała się „zainfekowana koronawirusem”.

„Zsekwencjonowaliśmy i złożyliśmy kompletny genom nowego, związanego z MERS Betakoronawirusa z Pipistrellus nathusii, nazwanego MOW-BatCoV szczep 15-22”, ujawnia dalej artykuł.

Cała treść artykułu 

Stosując taktykę, która wydaje się być podobna do taktyki stosowanej w Instytucie Wirusologii Wuhan w komunistycznych Chinach, gdzie pracował również Daszak, rosyjski zespół skupił się przede wszystkim na białku kolczastym szczepu koronawirusa.

Mówi się, że białko kolczaste jest mechanizmem, przez który koronawirusy przenikają do komórek gospodarza i powodują infekcję. W przypadku koronawirusa z Wuhan (C19) uważa się, że to białko kolca zostało zmanipulowane przez naukowców z Wuhan, aby stało się bardziej zabójcze dla ludzi. Koronawirusy nietoperzy również zostały zmodyfikowane, aby stały się zakaźne dla ludzi.

„Aby przewidzieć i przeanalizować interakcję glikoproteiny MOW-BatCoV Spike z receptorami DPP4 różnych gatunków ssaków, trójwymiarowe struktury tych białek uzyskano poprzez modelowanie homologiczne. Do analizy wykorzystano białka DPP4 dwóch nietoperzy (Myotis brandtii i Pipistrellus kuhlii), jeża (Erinaceus europaeus), kota domowego (Felix catus) i myszy (Mus musculus)” – czytamy w nowym artykule.

Pełna analiza kompletnych genomów nowego koronawirusa „odkrytego” w artykule dalej pokazuje, że „należy on do układu ludzkich/wielbłądzich wirusów MERS wraz z kilkoma wirusami nietoperzy”.

Można się zastanawiać, w ilu innych projektach nielegalnej broni biologicznej był zaangażowany  Daszak na przestrzeni lat. Ilu ludzi niepotrzebnie zmarło z powodu jego fetyszu manipulowania chorobami zwierząt?

Jak zapewne pamiętacie, Daszak został wybrany przez Chińską Partię Komunistyczną (KPCh) na głównego śledczego w sprawie rzekomego prawdziwego pochodzenia koronawirusa z Wuhan . Wydaje się również, że jest sprzymierzony z zachodnim kompleksem wojskowo-przemysłowym, który rzekomo stoi w sprzeczności z komunistycznymi Chinami.

Czy kiedykolwiek poznamy pełną historię o Daszaku i jego nieustannym zaangażowaniu w tajne badania nad bronią biologiczną? A co ważniejsze, czy kiedykolwiek zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za swoje zbrodnie przeciwko ludzkości?

Źródła

https://www.naturalnews.com/2022-07-01-daszak-grift-isolating-new-coronaviruses-kremlin.html

https://thenationalpulse.com/2022/06/28/peter-daszak-authored-russia-funded-study-on-coronaviruses/

Jeśli chcesz przeczytać inne ciekawe wpisy kliknij linki poniżej 

Sny o absolutnej kontroli społecznej baronów tego świata - Harari - część 2

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/sny-o-absolutnej-kontroli-spoecznej_30.html

Sny o absolutnej kontroli społecznej baronów tego świata - część 1

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/sny-o-absolutnej-kontroli-spoecznej.html

"Untold Story" - Klaus Schwab

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/untold-story-klaus-schwab.html

Planowane na całym świecie finansowe tsunami właśnie się zaczęło!

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/planowane-na-caym-swiecie-finansowe.html

Jeśli chcesz poczytać jak radzić sobie z dolegliwościami, chorobami wejdź na bloga 

https://pokonaj-chorobe.blogspot.com/

Komentarze

Popularne posty

Zełenski: Człowiek, który sprzedał Ukrainę - Mike Whitney