Kim jest i skąd się wziął szef WHO Tedros Adhanom Gebreyesus?

 Szef Światowej Organizacji Zdrowia, dr Tedros Adhanom Gebreyesus, był starszym kapo mafii gangsterskiej Tigray Peoples Liberation Front („TPLF”), która rządziła Etiopią w latach 1991-2018. 

W tym czasie pełnił funkcję ministra zdrowia i ministra spraw zagranicznych, ugruntowując swoje referencje jako członek wewnętrznego kręgu jednego z najbardziej skorumpowanych, brutalnych i ludobójczych reżimów, jakie postawiły stopę na tej planecie w ciągu ostatnich 30 lat.

Od 2007 r. do pokojowej rewolucji w Etiopii w 2018 r. dr Tedros był współwinny zbrodni ludobójstwa dokonanej przez TPLF wobec somalijskiego ludu Ogaden poprzez m.in.  blokadę żywności i leków w regionie. Brał udział w wydalaniu Czerwonego Krzyża i "Lekarzy bez Granic" z Ogadenu podczas  epidemii cholery i pomagał blokować dostarczania lekarstw somalijskim Ogadenom, nadzorował śmierć niezliczonych tysięcy podczas serii historycznych susz, głodu i epidemii.

Dr Tedros nie tylko ukrywał epidemie cholery, ale był również  współwinny blokady medycznej dla dotkniętych nią osób.

A ten gangster jest dziś szefem WHO? Jak do diabła to się stało? Deja Vu Anthony Lake, CIA i UNICEF?

W 2016 roku w Etiopii rozwijała się rewolucyjna sytuacja, a dni mafii TPLF były wyraźnie policzone. Dr Tedros czuł, że to koniec Organizacji w której uczestniczył, i nagle stał się „dostępny”, by służyć interesom Pax Americana w ONZ. Będąc w USA jest głównym kandydatem do WHO. Jego "lustracją" zajęło się CIA.   Wykazanie przydatności do tej pracy poprzez nadzorowanie ludobójstwa dało mu wybitne kwalifikacje, a na początku kadencji Trumpa w 2017 roku przeniósł się z tonącego statku w Addis Abebie do Szwajcarii i tłustych pensji ONZ.

Dziś znajduje się na ciepłym i wygodnym stołku  z szalejącą  globalną "pandemią" grypy. Przez prawie trzy lata milczał o całkowitym braku przygotowań w WHO na to, o czym liczne panele ostrzegały, że jest nieuniknione, o wysoce zaraźliwym i śmiertelnym wirusie szybko rozprzestrzeniającym się na całym świecie. Gdzie znajdowały się zapasy materiałów ochronnych, o które wielokrotnie wzywali pracownicy służby zdrowia? Gdzie były zapasy sprzętu medycznego? Gdzie były zestawy testowe, o których szanowani lekarze pilnie mówili?

Gdzie był doktor Tedros? Organizujesz konferencje prasowe wyrażające pilność sprawy? Podnosząc ton i płacz o potencjalnej katastrofie przewidywanej przez jego kolegów po fachu?

Mówiąc prościej, dr Tedros zaginął w akcji, jego milczenie było ogłuszające, podobnie jak jego milczenie, gdy jego „towarzysze” z niegdyś marksistowskiej, leninowskiej mafii hodżajckiej  TPLF w Etiopii zablokowali medycynę podczas epidemii cholery.

Dlaczego Wielka Brytania wspiera/ła TPLF?

 W swoim tweecie Mountain połączył wywiad z Menelik Television 2 na temat kryzysu politycznego w "Rogu Afryki" i strategicznej pomyłki USA. Podczas tego wywiadu w Mountain powiedziano:

„Myślę, że jednym z kluczowych graczy w tym wszystkim jest, nazywam go „Tedrosem Terrorystą”, Tedros Adhanom Gebreyesus, szef WHO. Jest ostatnim dużym graczem z TPLF. Był ministrem zdrowia. Był ministrem spraw zagranicznych. Był bardzo związany z Melesem Zenawi [liderem TPLF], a teraz jest szefem WHO – Światowej Organizacji Zdrowia.

„Teraz głównym wkładem do Światowej Organizacji Zdrowia są Stany Zjednoczone. Innymi słowy, CIA wybiera szefa WHO i wybiera „Tedrosa Terrorystę”. Czemu? Ponieważ brał czynny udział w ludobójstwie w Ogadenie.

„Teraz, w Ogaden od końca 2007 roku, aż do objęcia władzy przez Abiy [premiera Etiopii Abiy Ahmed Ali] w 2018 roku, nastąpiła całkowita blokada żywności i pomocy medycznej. Obszar ten był otoczony, a w kraju nie wolno było używać lekarstw. A dzieje się tak podczas serii susz i głodu, które były bezprecedensowe w historii Ogaden. Ludzie głodowali i nie tylko blokowano żywność i pomoc medyczną, ale także wysyłano tam szwadrony śmierci w celu zwalczania rebelii.

„Tedros jest wielkim przestępcą. A jedną z rzeczy, które odkryły moje śledztwa, było to, gdzie się podziały te wszystkie pieniądze, które ukradł TPLF? Ponieważ ukradli, to znaczy otrzymali  30 miliardów dolarów, a może więcej, 40 miliardów, może 50 miliardów… gdzie to wszystko poszło? … Wiemy, że nie trafiło to do Europy … jedynym innym miejscem, do którego mogła się "udać" gotówka  były … banki City of London.

„Afryka została splądrowana z setek miliardów dolarów i gdzie się podziały te kwoty? Większość lub wszystkie zostały wyprowadzone  do londyńskiego City. To właśnie uczyniło te wielkie banki bogatymi. Tak więc Tedros Adhanom Gebreyesus musi mieć ogromne konto bankowe obok żony Melesa Zenawi i jego kumpli w londyńskim City. I dlatego do dziś Brytyjczycy nadal wspierają TPLF. 


o autorze

 Thomas C. Mountain jest dziennikarzem, historykiem i pedagogiem. Mieszka i tworzy reportaże z Erytrei od 2006 roku. Możesz śledzić Mountain na Twitterze TUTAJ.

Źródło 

https://expose-news.com/2022/07/26/whos-tedros-the-terrorist-adhanom-gebreyesus/


Jeśli chcesz przeczytać inne ciekawe wpisy kliknij linki poniżej 

9 mniej znanych toksyn na które powinieneś zwracać uwagę

Chcą, abyś czuł, że zmiana klimatu jest „osobistym zagrożeniem” dla Twojego zdrowia

Zawały serca oraz zakrzepy powoduje wszystko, oprócz cudownej szczepionki na kowid

Walcz o swoje dzieci ! - wolne myśli

Ciekawy komentarz na temat Marburga popełniony w październiku 2021


Jeśli chcesz poczytać jak radzić sobie z dolegliwościami, chorobami wejdź na bloga 

https://pokonaj-chorobe.blogspot.com/

Komentarze

Popularne posty

Zełenski: Człowiek, który sprzedał Ukrainę - Mike Whitney