Walcz o swoje dzieci ! - wolne myśli

 Wybacz ponurą perspektywę, ale teraz dzieci uczą się masturbacji w szkole w wieku 3-6 lat. A rodzicom mówi się, że te lekcje są obowiązkowe.


Nie „pielęgnacja”. Nie „seksualizują dzieci”. Nie „niesamowicie przerażające i nieodpowiednie”. Nie - Obowiązkowy.

Nazwij to spiskiem, jak tylko chcesz, jest on bardzo mroczny, ciężki i to jest jego część…

Podobnie jest z indoktrynacją zamieszania płci…

A wirus boi się indoktrynacji i niewłaściwego poczucia odpowiedzialności…

A klimat boi się indoktrynacji, manipulacji i poczucia winy…

A „potrzeba” „wygodnej” indoktrynacji społeczeństwa bezgotówkowego…

I „bądź uprzejmy” za wszelką cenę indoktrynacja…

A „strach przed przeciwstawieniem się normie, jakkolwiek popieprzony, wynika z tego, że stado rzuci się na ciebie jak wściekłe stado zaprogramowanych hien i zasłużysz na wszystko, co do ciebie przyjdzie” indoktrynacja…

I indoktrynacja propagandy wojennej…

I całą resztę tego gówna, którym jesteśmy bombardowani ze wszystkich stron.

To wszystko pojawia się w szkołach z jakiegoś powodu. Więcej i więcej. Nie jest już nawet ukryta ani podstępna.

Mają drag queens wyglądające jak plastikowe lalki erotyczne, które czytają historie 4-latkom i rodzicom, którzy są zbyt „mili i liberalni”, by powiedzieć, żeby odpierdolili się od ich dziecka.

Mają ludzi, którzy wstrzykują dzieciom eksperymentalne substancje stworzone przez znanych przestępców, aby „ratować” osoby starsze.

Mają nauczycieli, którzy wmawiają dzieciom rządową pornografię strachu, ponieważ „po prostu to jest w programie nauczania”.

Dzieci ubrane w dowolne kolory są zgodne z najnowszymi trendami propagandowymi. Nie ma znaczenia, co myślisz, o ile jest to zgodne z „linią”.

Czy słowo „zrobione” było kiedykolwiek głośniejsze?

Czy sprzeciwianie się temu było kiedykolwiek mniej popularne?

Czy kiedykolwiek byliśmy bardziej bezmyślnie posłuszni i baliśmy się kwestionować autorytet?

A jeśli tak, to gdzie się tego nauczyliśmy?

Często zastanawiam się, jak to się skończy. 

Czy tak będzie, gdy czyjeś dziecko pozwoli się zgwałcić, ponieważ nie chciało go obrazić? Zwłaszcza jeśli sprawca pochodził z modnej grupy mniejszościowej?

Albo dlatego, że dorastali w świecie, w którym dorośli automatycznie robili to, co im kazano i stopniowo pozwalali, by słowo „nie” wyszło z ich zbiorowego słownika.

Ponieważ „po prostu”.

Ponieważ „nauka”.

Bo „bądź miły”.

Ponieważ „autorytet”.

Bo „dlaczego mieliby to zrobić?”

Jakby było coś miłego w tym, co cicho dzieje się z naszymi dziećmi, podczas gdy my nadal odgrywamy nasze godne Oscara przedstawienia „tu na planecie Ziemia jest normalne”.

Udawanie.

Każdy. Pojedynczy. Dzień.

Wszystko zostało zaplanowane na tak niesamowity czas. Wysiłek, który został w to włożony, jest niewyobrażalny. Co trafia w ręce grupowego myślenia „Och, daj spokój… Naprawdę?”.

Jakby to mogło być tak złowrogie. Z pewnością to „tylko” zbieg okoliczności. Albo cokolwiek powiedzieli w wiadomościach.

Kroplówka. Kroplówka. Kroplówka. Wyczerp nas wszystkich. Potrzebują nas, abyśmy stali się tak zmęczeni, że przestaliśmy się o to troszczyć  - o wolność.

Przestajemy rozmawiać. Przestajemy czuć. Przestajemy próbować.

Teraz to widzę. Dużo. Ja też tak czułem. Jakbyśmy na coś czekali. Tak jak ten toksyczny walec zagłady po prostu zawróci i zostawi nas samych.

 Dlaczego?

Bo to wszystko stało się zbyt dziwne. Dziwne stało się normą.

Nie wiemy nawet, czy dziwne jest postrzegane, nie mówiąc już o postrzeganiu jako dziwnego. A jeśli wydaje się to dziwne, to gdzie, do cholery, jest normalna reakcja na dziwne? Gdzie są wtf-metry? Czy się zepsuły? Czy zostały usunięte?

Wydaje się, że jesteśmy albo w błogiej ignorancji, buntowniczego zaprzeczenia, albo tkwimy w pokonanej apatii „próbowaliśmy”. Z pewnością wchodziłem i wychodziłem z tego ostatniego.

Ale podczas gdy czekamy, zaprzeczamy, poddajemy się lub udajemy, przewracamy się i pozwalamy im robić to naszym dzieciom.

To bzdury, które rzucają w nas za pośrednictwem mediów, które mamy moc wyłączyć. Wrzucają to do szkół jak nigdy dotąd. Prosto w ich umysły, ustawiając je na całe życie. 

Dolar zatrzymuje się na nas.

Wiem, że tego rodzaju rozmowy to utknięcie  w historii. Doskonale zdaję sobie sprawę, że to w większości niepożądane. Zdaję sobie sprawę, że to może być niesamowicie wyzwalające. Ale nie chcę być częścią fali apatii, która pozwoliła zagłuszyć kontr-narrację.

Zdaję sobie sprawę, że wiele osób uważa, że ​​edukacja w domu nie jest możliwa, nawet gdyby chciały to robić. Nasza własna indoktrynacja o tym, co jest konieczne, ważne lub do czego jesteśmy zdolni, wciąż tak mocno wyryta w naszych mózgach.

Ale proszę, pamiętaj tylko, ile rzeczy, które oni zastraszali i manipulowali nami, abyśmy uwierzyli, że były „konieczne”, „obowiązkowe” lub „dla większego dobra” w 2020 roku, kiedy wyraźnie nie były.

Tak wiele rzeczy jest bardziej możliwych i pozytywnych, niż nam się wydaje. Tak często to, co jest postrzegane negatywnie w walce z trendem, okazuje się najlepszą rzeczą, jaką mogliśmy zrobić.

Zobacz, jak wykorzystali naszą mentalność stadną przeciwko nam. Wiedząc, że wolimy stracić nasze wolności i integralność niż nasz status społeczny. Co za próba, aby zobaczyć, co im ujdzie na sucho, zanim zrobimy opór.

Ograli nas jak głupców. A teraz, w imieniu naszych dzieci, sparaliżowali nas umysłami w coś, co wydaje się być całkowitym rozwiązaniem tego, co było już alarmująco słabą linią na piasku.

Przejmując nasze współczucie niekończącym się strumieniem koni trojańskich, abyśmy mogli skakać po każdym naciśnięciu przełącznika. Śmiejąc się z nas, podczas gdy dosłownie kibicujemy naszej własnej śmierci, w naszej ślepej chęci „robienia właściwej rzeczy”.

Ich właściwa rzecz.

Torują sobie drogę, ponieważ im na to pozwalamy. Wciąż ufając i będąc posłusznym tym, którymi, jak twierdzimy, gardzimy i nie ufamy.

Jesteśmy jak uczestnicy eksperymentu konformistycznego Milgrama, gdzie ludzie siedzieli cicho i posłusznie w pokoju wypełnionym dymem tylko dlatego, że wszyscy w pokoju, którzy wiedzieli, że to eksperyment, ignorowali dym. Ledwo widzieli papier przed nimi. Przypuszczalnie znali niebezpieczeństwa dymu. Ale zdecydowana większość po prostu tam siedziała.

Czekanie. Ignorowanie. Zaprzeczanie. Udawanie. Pozwalać.

Ludzie od dawna ostrzegali, że przyjdą po dzieciaki. Teraz dość wyraźnie przybyli i musimy stanąć na drodze.

Nie tylko rodzice, dorośli. Dosyć poświęceń dla babci, bzdury o odwróconej odpowiedzialności. Co powiesz na babcię robiącą stojak dla dzieci?

Może skoncentrujemy się na pracy, którą mamy tutaj wykonać, czyli opiece nad młodymi. 

Nie widzisz na wolności lwów kulących się u boku swoich młodych, martwiących się, co pomyślą o nich inni, udających, że nie zauważają ogromnego zagrożenia, które pojawia się tuż przed nimi, śmiejących się z tych, którzy je wskazują i pozwalają wrogom chodzić aż do ich potomstwa, aby robić, co tylko zechcą.

Nie jest to może  oczywisty atak fizyczny (poza toksycznymi zastrzykami). Jest to prawdopodobnie bardziej niebezpieczne niż szpryce, ponieważ dla niektórych jest niewidoczne, a dla wielu można temu zaprzeczyć. Niewidoczne, dopóki nie jest za późno i szkody zostały wyrządzone.

Wtrącają swoje złośliwe, trujące macki do umysłów naszych dzieci. Bo kiedy mają umysły, mają wszystko.

Najwyższa kontrola. Marzenie narcyza.

Możemy patrzeć w inną stronę, ile chcemy, ale toczymy wojnę psychologiczną; ostatecznie wojna duchowa z ogromnymi implikacjami fizycznymi, a nasze dzieci są mocno atakowane.

Więc kwestionuj, kwestionuj, zawołaj.

Zgłoś to, porozmawiaj o tym, połącz siły.

Hałasuj. Szturchnij normę.

Bądź niewygodny.

Odejdź, rób swoje i powiedz o tym innym. Skonfiguruj alternatywę.

Cokolwiek masz ochotę zrobić, zrób to.

Po prostu nie bój się temu przeciwstawić.

Żadna z tych indoktrynacji opartych na agendzie nie jest normalna i żadna z nich nie jest ani trochę w porządku. Są niesamowicie szkodliwe, podobnie jak nasza apatia, zaprzeczenie i milczenie.

To są nasze dzieci. Odepchnij kurwa ten syf od naszych pociech !!!!

Źródło 

https://off-guardian.org/2022/07/16/protect-your-children-because-the-great-reset-is-coming-for-them/


Jeśli chcesz przeczytać inne ciekawe wpisy kliknij linki poniżej 

Jakie są skutki zdrowotne noszenia masek? Czy ten "nakaz" będzie znowu Nas obowiązywał?

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/jakie-sa-skutki-zdrowotne-noszenia.html

Nie ma „magicznej kuli”, która może odwrócić losy Ukrainy na wojnie z Rosją 

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/nie-ma-magicznej-kuli-ktora-moze.html

Co chcą osiągnąć globaliści poprzez Kowid?

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/co-chca-osiagnac-globalisci-poprzez.html

Dlaczego Holandia stała się celem urzędników UE? Czego dotyczą protesty? Spojrzenie zza oceanu

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/dlaczego-holandia-staa-sie-celem.html


Jeśli chcesz poczytać jak radzić sobie z dolegliwościami, chorobami wejdź na bloga 

https://pokonaj-chorobe.blogspot.com/
Komentarze

Popularne posty

Zełenski: Człowiek, który sprzedał Ukrainę - Mike Whitney